0312 270 67 27 0553 733 12 34 Atatürk Mahallesi Kılıç Sokak No:34/1 Sincan/ANKARA
KÖKÇEN TURİZM  •  LOGO
Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

KÖKÇEN TURİZM • HAKKIMIZDA

KÖKÇEN TURİZM Taş.Tiç. Ltd. Şti.

1996 yılında Ankara sincan ilçesinde tek bir araç ile personel ve öğrenci taşımacılığı faaliyetine başlayan Kökçen Turizm şuan 60'ın üzerinde araç ile müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmış, planlı ve düzenli organizasyon anlayışı sayesinde büyüme trendini yakalayarak daha kaliteli hizmet verecek seviyeye ulaşmıştır. 2003 yılında kurumsal şirket kimliği ile araç kapasitesini artırarak her geçen gün taşıma alanında ismini daha çok duyurmuştur.
Kurucular: Sebahattin KÖKÇEN - Ahmet KÖKÇEN


  • Öğrenci Taşıma.
  • Personel Taşıma.
  • VIP Taşıma ve Kiralama.
  • Tur Organizasyon.
KÖKÇEN TURİZM  • HAKKIMIZDA
38139 Öğrenci Taşımacılığı
3523 Personel Taşımacılığı
34 Araç Filomuz
22 Yıllık Tecrübe

KÖKÇEN TURİZM

Misyonumuz

Güvenli yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sağlamak, bunun yanı sıra müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uyarak disiplinli bir çalışma ortamı sağlamak, Her zaman ve her şartta prensipli hareket ederek, toplum ihtiyaçlarına en iyi çözümü sağlamaktır.

Vizyonumuz

En yeni araçlarla ve deneyimli şöförlerle sunduğumuz hizmeti, geniş kitlelere ulaştırmak ve yolcu memnunuyetini en üst düzeyde tutmak, konforlu ve güvenli taşımacılığı her zaman en güncel teknolojik imkanlar ile değerli müşterilerimize sunmaktır.

Değerlerimiz

Her zaman insan odaklı düşünerek başta taşımacılık yaptığımız; öğrenciler, personeller, yolcular ve kurumsal personelimizin güvenliği ile milli ve manevi değerlerimize bağlılık ile hizmet vermek en çok dikkat ettiğimiz husulardır.

Tur, Gezi ve Özel Organizayonlar İçin Fiyat Teklifi Almak İster Misiniz?