0312 270 67 27 0553 733 12 34 Atatürk Mahallesi Kılıç Sokak No:34/1 Sincan/ANKARA
KÖKÇEN TURİZM  •  LOGO
Anasayfa / Gezi ve Tur Organizasyonu

Gezi ve Tur Organizasyonu

Gezi ve Tur Organizasyonu

KÖKÇEN TURİZM | Atatürk Mahallesi Kılıç Sokak No:34/1 Sincan/ANKARA | 0312 270 67 27 | 0553 733 12 34

Kökşen turizm olarak Ankara ili ve ankara dışında etkinlik, kongre, organizasyon ve tur işleri için filo araç kiralama, minibüs kiralama, şöförlü minibüs hizmetlerini sağlamaktadır. İhtiyaçlarınız için hemen iletişime geçin.

Gezi ve Tur Organizasyonu

Gezi ve tur organizasyonlarının olmazsa olması araba kiralama görevidir. Çoğu kez bu konuda yapacağınız tercihler sizleri mağdur edebilir. Müşterilerinize konforlu, güvenli bir gezi sağlamak istersiniz elbette. Araç kiralama şirketleri arasında öncü olan Kökçen Taşımacılık firmamız yıllardır müşterilerine vermiş olduğu, uygun fiyatlı, güvenilir ve kaliteli hizmet ile adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmış sayılı firmalardandır. Firmamız ile anlaştığınız takdirde araç kiralama sözleşmesi ile yolcularınız gezi ya da tur boyunca güvence altına alınmış olacak ve böylelikle doğabilecek her mağduriyetinizin önüne geçmiş olacağız. Firmamız gezi ve tur öncesi toplanma alanı olarak belirlediğiniz alanda tam saatinde olacak ve tüm gezi ve tur boyunca eşsiz hizmet ile yanınızda olacaktır.

 

Firmamıza gezi ve tur için kaç kişinin katılım sağlayacağını bildirmeniz dâhilinde sizlere çeşitli büyüklüklerde araç temini sağlamaktayız. Siz değerli müşterilerimizin isteği dâhilinde isterseniz araç içinde sizlere yardımcı olacak host ya da hostes hizmeti de sağlamaktayız. Yine müşterilerimizin isteği doğrultusunda gezi ve tur içerisinde sizleri aydınlatacak bilgilere sahip olan rehber hizmeti de sunmaktayız. Araç kiralama Ankara konusunda şoförlerimiz SRC2 belgelerine sahip olup, araçlarımız her ay rutin muayeneden geçmektedir. Araçlarımız en az 5 yıllık araçlardır. Gezi ve turlarınız boyunca yolda kalma korkusu yaşamadan güvenli şekilde seyahat edebilir, yine firmamızın sunduğu kişisel yolcu sigortası hizmetinden faydalanabilirsiniz. Araç kiralama Ankara fiyat hakkında gezi ve tura kaç kişi katılacağı, farklı hizmetten faydalanmak gibi durumlar etki etmektedir. Ancak araç kiralama fiyatları firmamızda en uygun fiyatlarla sizlere sunulmakta olup, internet sitemizden bizlere ulaşarak en hızlı ve uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

Tur, Gezi ve Özel Organizayonlar İçin Fiyat Teklifi Almak İster Misiniz?