0312 270 67 27 0553 733 12 34 Atatürk Mahallesi Kılıç Sokak No:34/1 Sincan/ANKARA
KÖKÇEN TURİZM  •  LOGO
Anasayfa / Vip Kiralama

Vip Kiralama

Vip Kiralama

KÖKÇEN TURİZM | Atatürk Mahallesi Kılıç Sokak No:34/1 Sincan/ANKARA | 0312 270 67 27 | 0553 733 12 34

Kökşen turizm olarak Ankara ili ve Ankara dışında VİP araç ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaktadır. İhtiyaçlarınız için hemen iletişime geçin.

Vip araç kiralama fiyat

Araç kiralama son yıllarda en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Vip kiralama Ankara aracın günlük kira bedelini ödeyerek kısa ya da uzun süreli olarak aracı alma bedeli ödemeksizin aracın kullanılmasını anlatan terimdir. Vip araç kiralama araç kiralama içerisinde bulunan en yüksek fiyatlı araç kiralama türüdür. Vip araçlar kırılmaz cam, herhangi bir kazada darbe almayan dayanıklı kasa, deri koltuklar, kahve makinesi, buzdolabı, wi-fi hizmeti gibi değişik hizmetler bulunan ve süper lüks arabalardan sonra gelen lükslükte araçlardır. Kişiler genellikle özel günlerinde daha iyi bir deneyim yaşamak için vip araba kiralamayı tercih ederken bazen de ünlü kişiler daha çok tercih etmektedir.

 

Yıllardır vip araç kiralama konusunda hizmet veren Kökçen Taşımacılık firmamızda vip araçlar günlük vip araç kiralama Ankara ya da uzun süreli kiraya verilebilmektedir. Burada karar müşteriye bırakılmıştır. Vip araç kiralamada kiralayacak kişinin 18 yaşından büyük olması ve en az 2 yıldır ehliyet sahibi olması gibi koşullar gerekmektedir. Firmamız vip şoförlü araç kiralama Ankara ya da şoförsüz vip araç kiralama Ankara olmak üzere iki şekilde hizmet vermektedir. Gece dönüşlerde ya da alacağınız hizmetten tam yararlanmada şoförlü hizmet tercih edilmelidir. Turistlerin özellikle tercihidir. Çünkü navigasyon ya da dil sıkıntısı çekmeden gezilerinin tadını çıkarmış olurlar. Lüks araç kiralama firmaları arasında öncü olan Kökçen Taşımacılık firmamız rezervasyon sistemi ile çalışmakta olup, firmamız ile öncesinde iletişime geçerek randevu almanız yararınıza olacaktır. Vip araç kiralamada aracın lükslük durumu, kaç günlük kiralayacağınız, kilometre gibi durumlar fiyatı etkilemektedir. Vip araç kiralama fiyat konusunda firmamız en uygun fiyat tekliflerini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Firmamız ile görüşmeden karar vermemenizi öneririz.
 

Tur, Gezi ve Özel Organizayonlar İçin Fiyat Teklifi Almak İster Misiniz?