0312 270 67 27 0553 733 12 34 Atatürk Mahallesi Kılıç Sokak No:34/1 Sincan/ANKARA
KÖKÇEN TURİZM  •  LOGO
Anasayfa / Personel Servisi

Personel Servisi

Personel Servisi

KÖKÇEN TURİZM | Atatürk Mahallesi Kılıç Sokak No:34/1 Sincan/ANKARA | 0312 270 67 27 | 0553 733 12 34

Kökçen turizm olarak Ankara personel taşımacılığı konusunda tecrübemiz ile konforlu, zaman tasarrufu sağlayan personel servisi hizmeti ile firma, okul ve şirketlere değer katıyor, zaman kazandırıyoruz.

Personel Servisi

Büyükşehirde yaşayanlar için her sabah trafik çekmek ıstırap gibi gelir. Özellikle sabah saatlerinde ve iş çıkış saatlerinde yaşanan yoğun trafik yüzünden çoğu kez işe ya da iş sonrası yetişmeye çalıştığımız yerlere geç kalmamız her zaman olasıdır. Bu durum özellikle işverenlerin canını sıkan bir durum oluşturmaktadır. Mesai saatlerinin yeniden düzenlenmesi, çalışanlardan en çok verim alınacak saatlerde trafik yüzünden çalışanların verimlerinin düşmesi gibi birçok olumsuzluklar karşınıza çıkacaktır. Personel servisi firmaları sayesinde bu durum artık sizin için can sıkıcı olmaktan çıkacaktır. Kökçen Taşımacılık firması olarak yıllardır müşterilerimize vermiş olduğumuz güvenli, uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet ile sektöre yön vermekteyiz.

 

Personel servisi arayanlar Ankara için Kökçen Taşımacılık firmamız en uygun tercih olacaktır. Firmamız personel servisi yönetmeliği uyarınca çalışmakta olup, araçlarımız en az 5 yıllıktır. Aynı zamanda her ay araçlarımız rutin kontrollerden ve muayenelerden geçmektedir. Şoförlerimizin hepsinde SRC2 belgesi bulunmaktadır. Firmamız ile anlaşan müşterilerimiz ile personel servisi sözleşmesi yapılarak doğacak her türlü olumsuz durumun önüne geçilmekte ve karşılıklı olarak haklar korunmaktadır. Personel servisi Ankara seçimi yapmadan önce firmalarda İSO 9001, İSO 14001, OHSAS 18001 ve TSE belgelerinin bulunup bulunmadığını kontrol etmeli ve sürelerinin dolmamış olmasına dikkat etmelisiniz. Kökçen Taşımacılık firmamız bu belgelere sahip olup, araçlarında araç takip sistemi bulundurmaktadır. Personel servisi fiyatları konusunda teklif almak için firmamızın sitesini ziyaret edebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tur, Gezi ve Özel Organizayonlar İçin Fiyat Teklifi Almak İster Misiniz?