0312 270 67 27 0553 733 12 34 Atatürk Mahallesi Kılıç Sokak No:34/1 Sincan/ANKARA
KÖKÇEN TURİZM  •  LOGO
Anasayfa / Öğrenci Servisi

Öğrenci Servisi

Öğrenci Servisi

KÖKÇEN TURİZM | Atatürk Mahallesi Kılıç Sokak No:34/1 Sincan/ANKARA | 0312 270 67 27 | 0553 733 12 34

KÖKÇEN TURİZM olarak Ankara ilinde 1996 yılından beri öğrenci taşıma, öğrenci yardımcı hostes hizmeti yaparak en iyi öğrenci servisleri arasında gösterilmekteyiz.

Öğrenci Servisi

Çocuklarınızın ya da öğrencilerinizin güvenli bir şekilde okullarına ya da evlerine ulaşmaları ebeveynler için birinci esastır. Büyük şehrin trafik yoğunluğundan ya da ebeveyn olarak işlerinizin yoğunluğundan çoğu zaman çocuklarınızı okula bırakacak zaman bulamayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda yardımınıza öğrenci servis firmaları çıkacaktır. Kökçen Taşımacılık Firmamız yıllardır müşterilerine vermiş olduğu kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı hizmetlerle adından sıkça söz ettirmiş ve en çok tercih edilen firma olmuştur. öğrenci servis taşımacılığı konusunda firmamız öğrencilerin her türlü güvenliğini düşünmektedir. Öğrencilerin evden okula, okuldan eve kadar olan tüm süreçlerde güvenliği sağlamakta ve yardımcı olmaktadır. Firmamız okullarla yapmış olduğu öğrenci servis sözleşmesi ile hem öğrencilerin hem de okulların haklarını koruyup, güvence vermektedir.

 

Firmamızda öğrenci servis taşıma yönetmeliği maddesine uygun olarak araç içinde öğrencilere yardımcı olmak amacıyla hostes bulundurmaktadır. Araçlarımız en az 5 yıllık olup, her ay muayeneleri yapılmaktadır. Şoförlerimiz SRC2 belgeleri bulunan, evli ve çocuğu bulunan, psikolojik muayenesini yaptırmış adaylar arasından seçilmektedir. Hosteslerimiz öğrencilerin iniş binişlerine yardımcı olmakta ve emniyet kemerlerinin takılmasını sağlamaktadır. Araç kapıları araç durmadan açılmamakta ve pencereler öğrencilerin ulaşacağı yerde ise emniyet kilitleri ile kilitlenmektedir. Aynı zamanda dıştan gelecek olumsuz durumlara karşı servis aracı olduğunu belirten yazılar da araçlarımız üzerinde bulunmaktadır. Araçlarımızda bulunan öğrenci servis takip programı ile çocuklarınızı gönül rahatlığı ile takip edebilirsiniz. Öğrenci servis ücretleri Ankara konusunda firmamız en uygun fiyat tekliflerini vermektedir. Bizlere uğramadan karar vermeyin deriz.

Tur, Gezi ve Özel Organizayonlar İçin Fiyat Teklifi Almak İster Misiniz?