0312 270 67 27 0553 733 12 34 Atatürk Mahallesi Kılıç Sokak No:34/1 Sincan/ANKARA
KÖKÇEN TURİZM  •  LOGO
Anasayfa / Ankara Öğrenci Servisi Fiyatları

Ankara Öğrenci Servisi Fiyatları

Ankara Öğrenci Servisi Fiyatları

Ankara Öğrenci Servisi Fiyatları | 21/Eylül/2020 | 1704 Kez Okundu

Öğrenci taşımacılığı yapan firmalar Ankara arasında öncü olan Kökçen Taşımacılık firmamız yıllarıdır müşterilerine vermiş olduğu kaliteli, uygun fiyatlı ve güvenilir hizmet ile anılmaktadır.

Öğrenci servis ücretleri Ankara

Çocuklarını okula bırakamayan ya da aracı olmayan ebeveynlerin üzülmelerine bu konuları kendilerine dert edinmelerine artık bir son veriyoruz. Öğrenci taşımacılığı yapan firmalar Ankara arasında öncü olan Kökçen Taşımacılık firmamız yıllarıdır müşterilerine vermiş olduğu kaliteli, uygun fiyatlı ve güvenilir hizmet ile anılmaktadır. Öğrencilerinizin evinden alınıp okula bırakılması, okuldan alınıp eve bırakılması gibi tüm süreçlerin planlaması ve yürütülmesi tarafımızdan en güvenilir biçimde yapılmaktadır. Firmamız yönetmelikte ön görülen İSO 9001, İSO 14001, OHSAS 18001 ve TSE belgeleri gibi öğrenci taşımacılığı için gerekli belgeler hepsine sahiptir. Aynı zamanda bünyemizde çalışan şoförlerimiz SRC2 belgelerine sahiplerdir. Öğrencilerinizin ve çocuklarınızın okula güvenilir bir biçimde ulaştığından emin olacak ve içiniz rahat olacaktır.

 

Öğrenci taşımacılığı yönetmeliği gereğince bünyemizde bulunan tüm araçlar en az 5 yıllık olup, tüm muayeneleri her ay düzenli olarak yapılmaktadır. Şoförlerimizin her türlü psikolojik muayeneleri yapılıp, alkol kullanmadıklarından emin olarak ve çocuk sahibi olduklarından emin olarak işe alımlarını yapmaktayız. Firmamız ile anlaştığınızda öğrenci taşımacılığı sözleşmesi yaparak karşılıklı olarak dikkat edilmesi gerekenler ve beklenenler belirlenmektedir. Öğrenci taşımacılığı firmaları arasında bulunan firmamız yönetmelik gereğince öğrenciler ile ilgilenmesi için araçlarımızda hostes bulundurmaktadır. Aynı zamanda araçlarımızda bulunan araç takip sistemi ile öğrencilerini ve çocuklarınızı güvenle takip edebilme olanağı sağlamaktayız. Öğrenci servis ücretleri Ankara firmamız sizlere en uygun fiyatlı hizmeti sunmaktadır. En iyi fiyat teklifi alabilmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Tur, Gezi ve Özel Organizayonlar İçin Fiyat Teklifi Almak İster Misiniz?