0312 270 67 27 0553 733 12 34 Atatürk Mahallesi Kılıç Sokak No:34/1 Sincan/ANKARA
KÖKÇEN TURİZM  •  LOGO
Anasayfa / Tur ve Gezi Organizasyonu İçin Araç Kiralama

Tur ve Gezi Organizasyonu İçin Araç Kiralama

Tur ve Gezi Organizasyonu İçin Araç Kiralama

Tur ve Gezi Organizasyonu İçin Araç Kiralama | 21/Eylül/2020 | 1389 Kez Okundu

Kökçen Turizm Ankara içinde ve dışında gezi ve tur organizasyonlarınız için araç kiralama hizmetlerini en iyi şekilde vermektedir.

Araç kiralama fiyatları

Tur ve gezi organizasyonlarınızda müşterileriniz için en önemli nokta taşımacılığın ne ile yapılacağı, ne kadar konforlu olacağı ve ne kadar güvenli olacağıdır. Araç kiralama şirketleri arasında öncü olan Kökçen Taşımacılık firmamız yıllardır müşterilerine vermiş olduğu kaliteli, uygun fiyatlı ve güvenli hizmet ile adından sıkça söz ettirmektedir. Tur ve gezi organizasyonlarınızda kişi sayınıza göre araç büyüklüğü belirlenir. Firmamız müşterilerimiz ile öncesinde yapmış olduğu araç kiralama sözleşmesi ile hem müşterilerimizi hem de firmamızı güvence altına almaktadır. Sözleşmelerimiz genel itibari ile karşılıklı olarak beklentileri ve sizlere vereceğimiz güvenceleri içermektedir. Böylelikle firmamız siz değerli müşterilerimizin herhangi bir mağduriyet yaşamasının önüne kolaylıkla geçebilmektedir.

 

Firmamız müşterilerimizin önceden belirlediği noktalardan tam saatinde orada olarak misafirlerinizin alınmasını sağlar. Şoförlerimiz SRC2 belgelerine sahip olmakla birlikte araçlarımız her ay yapılan muayenelerle yolcularınızın güvenliğini üst düzeye çıkarmaktadır. Firmamız yine siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda host ya da hostes hizmeti vermekte yine sizlerin isteği doğrultusunda araç içi ikramlar da sağlanabilmektedir. Firmamız aracımızda yolculuk yapan her yolcumuz için ayrı ayrı yolcu sigortası hizmeti de sunmaktadır. Tur ve gezi organizasyonlarınız için araç kiralama Ankara hizmeti aldığınızda bünyenizde rehber yok ise rehberlik hizmeti de sunmaktayız. Araç kiralama Ankara fiyat konusunda Kökçen Taşımacılık firmamızdan fiyat teklifi almadan başka firmalarla anlaşmamanızı öneririz. Araç kiralama fiyatları kişi sayısı ve istediğiniz hizmet detaylarına göre değişiklik gösterse de firmamız Ankara içerisinde en uygun fiyat teklifi veren firmadır.

Tur, Gezi ve Özel Organizayonlar İçin Fiyat Teklifi Almak İster Misiniz?