0312 270 67 27 0553 733 12 34 Atatürk Mahallesi Kılıç Sokak No:34/1 Sincan/ANKARA
KÖKÇEN TURİZM  •  LOGO
Anasayfa / Kongre Organizasyonu İçin Araç Kiralama

Kongre Organizasyonu İçin Araç Kiralama

Kongre Organizasyonu İçin Araç Kiralama

Kongre Organizasyonu İçin Araç Kiralama | 21/Eylül/2020 | 1273 Kez Okundu

Araç kiralama Ankara Kökçen Taşımacılık Firmamız sayesinde misafirleriniz havaalanından ya da istedikleri yerden alınarak organizasyonun yapılacağı yere ya da sizlerin öncesinde belirlediği yerlere zorluk çekmeden ulaşmasını sağlayacaktır.

Araç kiralama fiyatları

Kongre organizasyonlarınızın temel taşlarından biri organizasyona katılım sağlayacak misafirlerinizin doğru zamanda doğru yerde olmasını sağlayabilmektir. Bu gibi durumlarda organizasyon sahibinin misafirlerini gidip alması sizin misafirlerinize karşı hoş bir görüntüye sahip olmamanıza sebep olacaktır. Araç kiralama Ankara Kökçen Taşımacılık Firmamız sayesinde misafirleriniz havaalanından ya da istedikleri yerden alınarak organizasyonun yapılacağı yere ya da sizlerin öncesinde belirlediği yerlere zorluk çekmeden ulaşmasını sağlayacaktır. Araç kiralama şirketleri arasında öncü olan Kökçen Taşımacılık Firmamız yıllardır müşterilerine vermiş olduğu kaliteli, uygun fiyatlı ve güvenli hizmet ile anılmaktadır. Firmamız misafirlerinizi organizasyon alanına kadar en iyi şekilde sizleri temsil eden kaliteli bir hizmet ile ağırlamaktadır.

 

Firmamız kongre organizasyonuna katılacak misafirlerin sayısına göre araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Kalabalık gruplardan tek kişiye kadar herkese uygun araçlara sahip olan firmamız sizlerle araç kiralama sözleşmesi yaparak karşılıklı olarak müşterimizin haklarını korumaktadır. Şirketlerinizin talep etmesi doğrultusunda araçlarda host ya da hostes bulunmakta ve yine talebiniz doğrultusunda rehberlik hizmeti de Kökçen Taşımacılık firmamız tarafından sağlanmaktadır. Eğer kongre organizasyonuna katılacak ekip içerisinde protokol içine giren kişiler mevcutsa protokol taşımacılık ve vip taşımacılık hizmeti de ayrı olarak sunulmaktadır. Araç içi ve araç dışı ekiplerinizin en iyi şekilde hizmet almasını sağlamaktayız. Araç kiralama fiyatları firmamızda en uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Firmamızdan fiyat teklifi almak için, internet sitemiz üzerinde bulunan numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tur, Gezi ve Özel Organizayonlar İçin Fiyat Teklifi Almak İster Misiniz?