0312 270 67 27 0553 733 12 34 Atatürk Mahallesi Kılıç Sokak No:34/1 Sincan/ANKARA
KÖKÇEN TURİZM  •  LOGO
Anasayfa / Öğrenci Taşımacılığında Nelere Dikkat Edilmeli

Öğrenci Taşımacılığında Nelere Dikkat Edilmeli

Öğrenci Taşımacılığında Nelere Dikkat Edilmeli

Öğrenci Taşımacılığında Nelere Dikkat Edilmeli | 21/Eylül/2020 | 1111 Kez Okundu

Öğrenci servis taşıma yönetmeliği gereğince araçlarımız en az yıllık araçlar olup, her yıl en az üç kez muayene ve bakımı yapılmaktadır.

Öğrenci servis firmaları

Çocuklarımızı okula gönderirken birçok yol deneriz. Evde aracımız yoksa ya da çalışıyorsak çocuklarımızı okula servis ile göndermek bize en kolay yol olarak görünmektedir. Servis araçları çocuklarınızı emanet ettiğiniz ve güvenliğinden tam emin olmanız gereken bir hizmet şeklidir. Kökçen Taşımacılık firmamız yıllardır müşterilerine vermiş olduğu kaliteli ve güvenli hizmet ile tanınmaktadır. Firmamız öğrenci servis sözleşmesi kurallarına harfiyen uymakta ve çocuklarınızın güvenliğine aşırı derecede önem gösteren şoförleri ile hizmet sunmaktadır. Öğrenci servis ücretleri Ankara konusunda firmamız Ankara içerisinde en uygun fiyatla hizmet sunan firmaların arasında birinci sıradadır. Çocuklarınızın evden alınıp okula bırakılması, okuldan alınıp eve bırakılması gibi tüm süreçleri yönetmekteyiz.

 

Öğrenci servis taşıma yönetmeliği gereğince araçlarımız en az yıllık araçlar olup, her yıl en az üç kez muayene ve bakımı yapılmaktadır. Şoförlerimiz deneyimli şoförler olup SRC2 belgeleri bulunmaktadır. Aynı zamanda firmamız tüm şoförlerin çocuklu aile babası olmalarına, psikolojik testlerden geçmesine, alkol geçmişi olmamasına gibi kriterlere dikkat ederek şoförleri seçmektedir. Araçlarımız çocuklarınızın güvenliği için gerekli olan tüm donanıma sahiptir. Araçlarımızın arkasında bulunan dur işaretleri belirlenen ebatlarda olup her indirme ve bindirme esnasında yanmaktadır. Aynı zamanda okul servisi olduğunu belirten okul servisi yazısı bulunmaktadır. Araçlarımızda öğrencilerimize araç içinde ilgilenecek hostesler bulunmaktadır. Koltuklarımızda emniyet kemeri bulunmakta ve çocukların ulaşabileceği pencerelerde her türlü önlem bulunmakta ve araç kapıları araç durmadan açılmamaktadır. Öğrenci servis taşımacılığı konusunda tüm bu saydığımız öğelere dikkat edilmesi gerekmektedir. Öğrenci servis firmaları seçmeden önce mutlaka firmamız ile iletişime geçmenizi öneririz.

Tur, Gezi ve Özel Organizayonlar İçin Fiyat Teklifi Almak İster Misiniz?