0312 270 67 27 0553 733 12 34 Atatürk Mahallesi Kılıç Sokak No:34/1 Sincan/ANKARA
KÖKÇEN TURİZM  •  LOGO
Anasayfa / Ankara Personel Taşımacılığı

Ankara Personel Taşımacılığı

Ankara Personel Taşımacılığı

Ankara Personel Taşımacılığı | 21/Eylül/2020 | 1630 Kez Okundu

Ankara personel taşımacılığı firmaları arasında yer alan Kökçe Taşımacılık firmamız yıllardır vermiş olduğu kaliteli, uygun fiyatlı ve güvenilir hizmeti ile öncü firma olmuştur.

Ankara personel taşımacılığı firmaları

Artan araç sayısı ve artan trafik ile ulaşmak istediğimiz yerlere her zaman tam zamanında ulaşmak neredeyse imkânsız hale gelmiştir. İşverenler çalışanların tam zamanında iş yerlerine ulaşmalarını ve çalışanlarından tam verim almayı isterler. Ancak yoğun trafik çoğu zaman bu isteklerini göz ardı etmelerine sebep olur. Uzun saatler trafikte geçen yolculuk sonrası çalışanlardan verim almak neredeyse imkânsız olacaktır. Ankara personel taşımacılığı firmaları arasında yer alan Kökçe Taşımacılık firmamız yıllardır vermiş olduğu kaliteli, uygun fiyatlı ve güvenilir hizmeti ile öncü firma olmuştur. Personel taşımacılığı Ankara konusunda en az 5 yıllık ve her ay muayene edilen araçlarla hizmet vermekteyiz. Personel taşımacılığı fiyatları firmamızda en uygun şekilde sizlere sunulmaktadır

 

Firmamızın araçları çalışanların konforu ve güvenliği için son teknoloji ile donatılmış, araç takip cihazları ile izlenmektedir. Personel taşımacılığı yapan firmalar arasında Kökçen Taşımacılık firmamıza ait tüm şoförlerimiz SRC2 belgelerine sahip olup, tüm psikolojik ve fizyolojik muayeneleri tamamlanmış olarak görevlerine başlamaktadır. Personel taşımacılığı için gerekli belgeler İSO 9001, İSO 14001, OHSAS 18001 ve TSE belgeleridir. Aynı zamanda bu belgelerin zaman aşımına uğramaması ve gerekli zamanlarda güncelleme yapılması gerekmektedir. Çalışanlarınızın konforlu, güvenli bir yolculuk yaparak iş verimini yükseltmek ve mesai saatlerini kolaylıkla yönetmek için firmamızın internet sitesinde bulunan numaralardan bizlere ulaşabilir ve uygun personel taşımacılığı fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tur, Gezi ve Özel Organizayonlar İçin Fiyat Teklifi Almak İster Misiniz?