0312 270 67 27 0553 733 12 34 Atatürk Mahallesi Kılıç Sokak No:34/1 Sincan/ANKARA
KÖKÇEN TURİZM  •  LOGO
Anasayfa / Personel Taşımacılığında Nelere Dikkat Edilmeli

Personel Taşımacılığında Nelere Dikkat Edilmeli

Personel Taşımacılığında Nelere Dikkat Edilmeli

Personel Taşımacılığında Nelere Dikkat Edilmeli | 21/Eylül/2020 | 1367 Kez Okundu

Personel taşıma servisi seçmeden önce dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Öncelikle seçeceğiniz firmanın araçları en az beş yaşında olmalıdır.

Personel taşıma şirketleri

Ankara gibi bir şehirde yaşıyorsanız, işe giderken her sabah yaşadığınız trafik sancıları hem personeli hem de işvereni bıktıran cinsten olmaktadır. Mesai saatlerinin ayarlanması durumu bir süre sonra çözüm olmayacak ve yeni çözümler arama yöntemine gitmek zorunda olacaksınız. Bu durumlarda sizlere yardımcı olacak Kökçen Taşımacılık Firmamız bulunmaktadır. Firmamız yıllardır müşterilerine vermiş olduğu kaliteli, güvenli ve uygun fiyatlı hizmet ile firmalar arasında ön planda yer almaktadır. Personel taşımacılığı Ankara konusunda çalışanlarınızın tam zamanında evlerinden alınmalarını ve tam zamanında evlerine bırakılmalarını sağlayarak işveren olarak yaşayacağınız mağduriyetleri ortadan kaldırıyor ve çalışanlarınızdan tam bir verim almanıza olanak tanıyoruz. Personel servis taşıma ücretleri firmamızda uygun fiyatlarla olmaktadır ve Ankara’da en uygun fiyatlı hizmet veren firmayız.

 

Firmamız ile anlaştığınız zaman firmamızın yetkilileri ile görüşerek bir personel taşıma sözleşmesi yapmanız gerekmektedir. Bu sözleşme belli kalıplara göre ve servis taşımacılığı yönetmeliği esaslarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Sözleşme karşılıklı olarak beklentileri içermektedir. Personel taşıma servisi seçmeden önce dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Öncelikle seçeceğiniz firmanın araçları en az beş yaşında olmalıdır. Her ay muayenesi yapılmalıdır. Şoförlerin mutlaka SRC2 belgeleri bulunmalıdır. Ve şoförler önceden psikolojik testlere tabi tutulmalı ve daha önce bu işi yapmış deneyimli olmalarına dikkat edilmelidir. Servis araçları yönetmelikte geçen donanımlara sahip olmalı ve taşıdıkları çalışanların güvenliği en yüksek derecede korunmalıdır. Personel taşıma şirketleri İSO 9001, İSO 14001, OHSAS 18001 ve TSE belgelerini bulundurmak zorunda ve bunların geçerlilik tarihlerini kontrol etmek zorundadırlar. Firmamız saydığımız tüm içeriklere sahip olmakla birlikte tüm belgelere sahip güvenilir hizmet vermektedir. 
 

Tur, Gezi ve Özel Organizayonlar İçin Fiyat Teklifi Almak İster Misiniz?